Ocelové konstrukce

Navrhujeme ocelové konstrukce dle požadavků investora. Předložíme několik variat řešení, jejich výhody a nevýhody. Na vybranou variantu provedeme statický posudek jednotlivých prvků, přehledný výkres ocelové konstrukce s detaily připojení, jako podklad pro zpracování dílenské dokumentace. 

ocelova hala 001

Klademe důraz na dodržení příslušných norem a atraktivní design s ohledem na ekonomičnost projektu a především s důrazem na únosnost námi navržené konstrukce. Zpracovaná výrobní dokumentace vychází ze statických výpočtů. V první fázi návrhu ocelové konstrukce zpracujeme pro investora předběžné technické řešení, které je současně podkladem pro cenový návrh. Vstupními parametry pro kalkulaci jsou především: rozměry a účel konstrukce, způsob využití a klimatické podmínky v lokalitě navrhované stavby. 

Na základě těchto parametrů navrhneme rozložení jednotlivých částí ocelové konstrukce (typ profilů, vazníků, paždíků, typ opláštění apod.). Následně vypracujeme výrobní dokumentaci.
V rámci zpracování projektu poskytujeme zákazníkovi odborné konzultace k problematice ocelových konstrukcí.

Zpracováváme:

  • Statické výpočty ocelových konstrukcí
  • Prováděcí projekty, výrobní a montážní dokumentaci
  • Projekty pro stavební povolení opláštění

Pro další informace nás kontaktujte na e-mailové adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.